Nejhorší typ muže, s jakým je sex opravdu fádní

Nejhorší typ muže, s jakým je sex opravdu fádní

Vztahy nejsou jenom o sexu, ale netvařme se, že pro nás není důležitý. Odráží mužskou povahu víc, než si mnohé ženy dokážou jen představit.

Opravdu kvalitní sex nezažije každá. Ještě se mezi námi stále najdou muži, kteří velikost svého ega přenášejí i do poslete a potřebují si něco dokazovat i na úkor své partnerky. Právě oni patří mezi nejhorší typy mužů, které můžete v posteli mít.

Egoisté jsou většinou alfa samci s velkým sexappealem. Nebudeme lhát, tito muži většinou disponují silným sexuálním nábojem a díky své galantnosti si dokáží na svou stranu získat každou ženu. Podlehnou jim i ty, které si v duchu říkají, že by to nikdy neudělali. Ženy vědí, že tito muži si mohou vybírat z velkého davu a nevydrží u jedné, ale přesto zájem o nich jen narůstá. Jak to s nimi ale vypadá v posteli?

Potrpí si na své tělo a stejně vysoké nároky mají pak na ženy. Jejich ego však v posteli narůstá a na ženu vyvíjejí velký tlak. Jelikož jejich ložnicí projde velkém množství, dokázat se „odlišit“ může být opravdu náročné. Jediné o co jim jde je to, aby je žena přivedla k orgasmu cestou, jakou ještě u žádné jiné nezažili.

Žena musí být jedinečná, svá a musí ji ovládat obrovská chuť na sex. Pardon, obrovská chuť uspokojit tohoto muže. Jemu totiž až tak nejde o to, aby uspokojil ženu. Dokonce ho nezajímá ani to, co žena při tom cítí. Buď se podřídí, nebo si najde jinou. Mohlo by se zdát, že toti alfa samci  jsou v posteli opravdu čísla. A možná i jsou, ale přes jejich ego se to žena nikdy nedozví. Zatímco oni prožívají opravdu naplněné sexuální sny, v případě ženy jde jen o funkci „prostitutky“ a o dobrém sexu pro ni nelze hovořit.

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.