Co mají ženy rády a muži jim to nekupují?

Co mají ženy rády a muži jim to nekupují?

Odpověď na tuto otázku je naprosto jednoduchá a není se ani čemu divit. Většina mužů nikdy své ženě nekoupí make-up anebo kabelky. Důvod? Bojí se, že pak by si to u ženy mohli ještě více pokazit. Nyní však jedna věcná rada pro muže – nebojte se a zkuste to. Žena bude naopak velice potěšena a ještě více, když se trefíte do jejího vkusu. Taková kabelka totiž potěší Vaši partnerku více než si myslíte. Většina mužů se totiž snaží nakupovat věci, které bude mít žena každý den na očích. Bylo by tedy fajn si na tuto otázku odpovědět – co žena každý den pravidelně používá? Samozřejmě kromě zubního kartáčku, to by nebyl dobrý dárek a žena by se mohla navíc urazit. Často muži dávají svým ženám také prací prášek, to je prosím staré klišé a pokud chcete ženu opravdu potěšit, vyvarujte se tomuto typu dárků, pak by to mohlo dopadnou tak, že skončíte na Vánoce sám.

Řešení?

Řešením jsou právě zmiňované luxusní kabelky nebo nějaké klasické i moderní šperky. Obě dvě tyto varianty jsou klasické a stále originální, pokud tedy ženu nechcete překvapit něčím opravdu suprovým, co ji vyrazí dech, tak toto je sázka na jistotu.

Buďte originální!

Rozhodně, ať ženu překvapíte pod vánočním stromečkem čímkoliv, bude spokojená. Budeme upřímní, řada žen od mužů nečeká nic světoborného v podobě luxusního Rolls Royce zaparkovaného za domem. Klíčem k úspěchu je nebát se a experimentovat, kabelkou či honosným šperkem nic nezkazíte, ale po čase se to také ohraje a žena bude přesně vědět, co od vás dostane – jednoduše, buďte originální. Čas od času se na ní usmějte, doneste ji květinu a věřte, že kvalitní nápady na originální dárky se dostaví. Pokud ne, můžete se zeptat nějaké prodavačky, která vám snad poradí, co vaší ženě udělá tu největší radost nebo to, co ji naprosto odradí. Přejeme tedy příjemné prožití vánočních svátků a především, bohatého Ježíška :-)!

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.